TAJEMNICE WATYKANU – BANK WATYKAŃSKI MixFakt

 


Działania banków są często niejasne. Natomiast działania Banku Watykańskiego to zupełnie inna historia. Zapraszam.
Like:1712
Wyświetlenia:73369
Czas: 14:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

47 KOMENTARZE

 1. A my naiwni, ciągle bezskutecznie oczekujemy interwencji stolicy papieskiej w sprawie tzw. Ojca Dyrektora. Toż to jego interesy porównaniu z watykańskimi wydają się być nieskalane, wręcz dziecinne.

 2. Kto moglby postawic jakikolwiek zarzut wobec Watykanu??? Czy nie rozumiecie, ze to najwieksza potega na swiecie. Nie ma wiekszej potegi polityczno religijnej wiekszej niz Watykan. Tych, ktorzy nie rozumieja faktu, ze Jezus nie mial nawet mieszkania a stolica apostolska to miejsce obrzydliwego bogactwa. Zapraszam chocby do lektury tylko ewangelii sw Mateusza.

 3. 6::10 "Na świecie wysuwano inne złowrogie hipotezy. Jednym z nich…". Boże – nie – jedną z nich? Człowieku – kim jesteś, jakie masz wykształcenie? Co film, to mnóstwo idiotycznych, nielogicznych i niegramatycznych sformułowań!

 4. Komentarze typu "czarna mafia" są naprawdę żenujące i kompromitują piszącego.
  W jednym z punktów autor filmu wspomina o masonerii. To jest prawdziwa mafia wewnątrz Kościoła. Wróg wewnętrzny, najtrudniejszy do rozpoznania i pokonania. Papież Paweł VI mówił, że "dymy szatańskie wniknęły do wnętrza Kościoła", a św. Jan Paweł II, że "w Kościele jest Antychryst". Nie chodzi tu tylko o Bank Watykański, ale przede wszystkim o naszą wiarę. Największą szkodę czynią Kościołowi moderniści, którzy chcą za wszelką cenę pojednywać się ze światem. Świat chce używać życia, bo nie wierzy w Chrystusa i wieczne wesele. Chrystus uczy, że pewne rzeczy są złe i trzeba się ich wystrzegać. Nie należy przy tym się zniechęcać, bo On nam wszystko wynagrodzi. Kto nie wyrzeknie się zła, będzie potępiony. Dlatego nie można bratać się we wszystkim ze światem, tylko trzeba zachowywać naukę Chrystusa.

  P.S. Świat nie jest zły sam w sobie, bo jest stworzony przez Boga. Zła jest mentalność życia ziemskiego, które nie uznaje przejścia do wieczności i skupia się tylko na doczesności.

 5. jebac caly kosciol i tych jebanych pasozytow z rydzykiem i watykanem na czele ,jak ludzie sa tak glupi by wierzyc w to zaklamana religie itp to niech sobie wierza ….system stworzony by upodlic ludzi i krasc ich pieniadze…banda zlodzieji

 6. Między innymi dlatego przestałem wierzyć ! od dziecka na lekcjach religii i w kościele powtarzano że życie duchowe(księża) to życie skromne. Że sie służy bogu. A chyba wszyscy widzą i słyszą co sie dzieje w polszy i na świecie! O księciuniach pedofilach nie wspomne…. Gdyby bóg istniał nie dopuszczałby do takiej niesprawiedliwości! Albo istnieje, tylko tak go człowiek(stworzenie boże-hahahhahah) znudził że ma wyjebane na nas. tak czy siak taki bóg dla mnie nie istnieje!

 7. zabrklo takiego czegosz jak2 sobur wat,, modernizm w kosciele uwypublikul problemy pawel6 kazal przetopic tiary papieszkie zastawia spora kwota na wspieranie s w polscze wspierano ludzi nie tylko dalekich od wiary dalekich od czlowieczenstwa jak a, michnik majatek watykanu na2012 mialo byc 10mld dol skladnikami miala byc akcje wielkich wielkich koncernuw moglo przyczynic do wyboru obecnego papieza celebryty gloszanczego hasla biednego kosciala wrogowie kosciala nie maja watpliwosci ze maja byc biedni maja coraz wiecej by realizowac swoje plany wrzystkie programy antypopulacyjne pornografia seks edukacja wymaga gigantycznych srodkuw poruwnania to czym dysponuje koscial musi budzic politowanie problemy to ludzie ktorzy tym dysponuja sam unowaczesniacze kosciala opowiadajaczy jak obecny papiez ze antysemityzm stoji prawica ktory gloryfikuje emigracje ktory nie potepia malzenstw jednoplciowych masonerii ktora jak wszedzie mozna widziec kto pamieta ze 2w,s, udawala do watykanu biale marsze ludzi udajacych do papieza i slubujacych zyc przed slubem w czystosci trudno sobie wyobrazac by obecny papiez przymowal takie marsze to wlasnie wielkich ludzi od credo chrystowego prowadzi do tego zlo nie jest w pieniadzach tylko na sa wydawane powinny wydawane na boze cele nie udawana skromnosc kogosz kto nie widzi zagladychrscijanstwa w2016 wlochy1400 obiektuw sakralnych wystawil koscial na szprzedarz holandia za kilka lat nie bedzie czynnego ani kosciala i zbora pro, w niem bundeswehrze40proc ateisci norwegia85 proc, bezwyznaniowi to dymy masonerii nad kosciolem i nad swiatem jego niszcza emrw tttawilawil kosciul kralnychralnych
  omkromromnoscskromnosc kogosz
  sz kto chcze e t 5 w ywwyznan dzi too stwtw tory
  t oji uja uw u p ecej elkich e

 8. Zachęcam poczytać o masonerii, wtedy będzie wszystko jasne. Najgorsze jest, gdy ludzie przekreślają kościół założony 2000 lat temu podając za argument bank watykański założony, jam sam autor filmiku wspominał, w 1942 roku. Już w 1917 św. Maksymilian Maria Kolbe widząc przemarsz masonerii na część 200 rocznicy jej założenia oraz jej bluźniercze transparenty i plany napisał modlitwę: "O Maryjo, bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają , a zwłaszcza za masonami i poleconymi Tobie", gdyż, jak stwierdził, są to obecnie najwięksi wrogowie kościoła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także