TAJEMNICE WATYKANU – GWARDIA PAPIESKA MixFakt

 


W Państwie Watykańskim jest wiele tajemnic. Oto jedna z nich. Zapraszam. Muzyka: Gregorian Chant Catholic Sacred Medieval Ecclesiastical Music in Latin …
Like:1046
Wyświetlenia:34034
Czas: 8:43
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

  1. Przecież kler to największa mafia świata. Wiele wieków zabijali w imię wiary, ale dobry Bóg, wybaczył morderstwa, jak dobry ojciec i dobry pasterz prowadził jagnięta na rzeź , swoje dzieci które jak ojcu ufały, no ale cóż wcześniej jak skamieniałości wskazują, na swoje podobieństwo stworzył dinozaury. Więc czego sie można spodziewać po takim paszkwilu. Tylko zła. Watykan to korupcja, złu skrywane za majestatem Boga. To wstyd i nic więcej, pozwalaja umierac milionom dzieci, a sami opływają w dostatki. Watykan to samo zło.

  2. Nie wiem dlaczego ale przez ostatnie 2 miesiące Pro100 poleciał u mnie na liście yt na samiuśkie dno tabeli i mam teraz kilka godzin filmików do nadrobienia ^^ już nie mogę się doczekać tego tysiąca ciekawostek w sam raz na zimny zimowy weekend^^

  3. Szczerze? Podobają mi się Twoje filmy, produkcja na poziomie, lecz takiego typu filmy jak dla mnie nie mają żadnej wartości dodanej, lecz są w stylu "poczytam i opowiem". Łapka w górę leci jak zawsze, ale taka moja uwaga na przyszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także