TEORIA PIXARA 3 – Dobry dinozaur! MixFakt

 


Po świetnie przyjętej drugiej części Teorii Pixara, przychodzę do Was z trzecią! Tym razem dogłębnie przeanalizujemy Dobrego Dinozaura! 🙂 Nie zapomnij …
Like:3059
Wyświetlenia:76382
Czas: 12:41
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

  1. Skoro jak ludzie z walliego polecieli w kosmos A świat został opuszczony to potwory wymarły ponieważ wszystkie drzwi nie działały bo po drugiej stronie stały ruiny i nie mieli w jakiś sposób pozyskać prądu

  2. Mam jedno ale bo jak wszystkie dinozaury wyginęły to mniejsze zwierzęta czyli ssaki i ptaki ewoluowały w większe. To znaczy że ten mały ludzki chłopiec by nie istniał w tym filmie pixara.

  3. Szkoda ze to tylko teoria czesto mocno naciagana. Gdyby pixar rzeczywiscie robil powiazania to np szkielet jednego dinozaura lub jakis rysunek jego byl identyczny. Pixar robi wstawki ktore sa wspolne dla filmow jak ciezarowka ktora jest w kazdym filmie.

  4. Ile tu błędów merytorycznych: Określenie dinozaura jako jeden gatunek to poważny błąd, Te dziwne ptaki w filmie, to nie ptaki tylko latające gady.
    Oj aż głowa boli od tego.

  5. Ropa powstała dużo wcześniej niż dinozaury, tutaj autor teorii bazuje błędnej wiedzy powszechnej, niż na faktach naukowych. Dodatkowo ropa do rośliny a nie zwierzęta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także