TEORIA PIXARA 5 – Auta 3! MixFakt

 


ZASUBSKRYBUJ KANAŁ! – https://bit.ly/2OHOqaD ZLAJKUJ FANPAGE! – https://bit.ly/2PkaFo0 ⬇ ⬇ ⬇ KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ ⬇ ⬇ ⬇ Nie …
Like:3421
Wyświetlenia:61665
Czas: 10:3
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

  1. Teoria się nie klei: w filmie WALL – E wyraźnie widać, że akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych. Podobnie w trylogii Auta, w których widzimy, że drzewa rosną i w Kalifornii i na drugim krańcu kontynentu (Floryda). Do tego dochodzi Chłodnica Górska – gdzieś w centralnej części USA (również zadrzewiony teren!) Akcja trylogii samochodowej i WALL – E nie mogła toczyć się w tym samym czasie.

  2. Czemu przez 700 lat nie powstał żaden samochód wykorzystujący np. energie słońca? Przecież któryś kierowca też po kilkudziesięciu lub kilkuset latach przeszedł na energię odnawialną, przez co auto w przyszłości też powinno takie być. Wątpię że przez cały okres istnienia aut nie powstało żadne z energią odnawialną.

  3. Teoria fajna, ale jak dla mnie jest bardzo grubymi nićmi szyta. Ja bym się osobiście, żadnych teorii w tego typu filmach nie doszukiwał. Niemniej materiał oglądało się fajnie, pomysły ludzie mają naprawdę ciekawe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także