Top 5: Wypadków spadochronowych zarejestrowanych na GoPro MixFakt

 


Skoki spadochronowe zapewniają nam dużą dawkę adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Jednak wielu z nas nie spodziewa się aż tak ekstremalnych przeżyć …
Like:2963
Wyświetlenia:204483
Czas: 8:11
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

 1. hehehe nie uda wam się, nie uda! Skok ze spadochronu jest moim marzeniem, a te filmiki nie robią na mnie wrażenia. Do marzeń trzeba dążyć i nic mi w tym nie przeszkodzi. Ludzie w tym materiale mieli dużo szczęścia. Fajny kanał sub i Łapka w górę, leci z góry.

 2. Sytuacja nr 5 to szkolenie – Pan w czerwonym to student, spadochron otwiera mu instruktor. Sytuacja nr 3 – oni nie otwierają spadochronów zbyt późno, oni nie otwierają ich wcale. Robi to za nich automat który otwiera zapas na określonej wysokości jeśli prędkość jest za duża. Sytuacja nr 1 to najgroźniesza rzecz – splątanie spadochronu głównego z zapasowym.

 3. Nie da się skoczyć ze spadochronu ! Skacze się ze spadochronem , zapamiętaj to sobie dobrze. Wiem co piszę, wykonałem w swoim życiu 66 skoków ze spadochronem :-)))

 4. Prawidłowo przy numerze 5 typ powinien miec zapasowy spadochron a pierwszy odrzucić.Tyle że taki spadochron kosztuje 35 tysiecy zł więc coś czuje że to oszczędności.

 5. Pierwsza sytuacja nie jest tak straszna jak wygląda. Facet po prostu się pogubił w swobodnym opadaniu i przez to nie mógł sięgnąć po pilocik. Na wysokości bodajże 600m tak czy siak automat otworzył by mu spadochron.

 6. Kolejny kanał z cyklu gdzie prowadzący mówi do osób niewidomych, lub idiotów.

  Teraz jakie komentarze mogą mi odpisać inni:
  -zamknij mordę
  – nie podoba się to wypierdalaj
  – chuj ci w chuja ty chujowy chuju

  Dziękuję i dobranoc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także