Top 5: Zjawiska paranormalne zarejestrowane przez kamery przemysłowe MixFakt

 


W internecie możemy spotkać wiele przeróżnych materiałów wideo, przedstawiających zjawiska paranormalne. W filmie przedstawiamy naszą, subiektywną, …
Like:5295
Wyświetlenia:349812
Czas: 7:18
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

49 KOMENTARZE

  1. cały odc. fejków. Ja was nie hejtuje, ale tych trolli co to kręcili. Jakby wszystkie kamery na świecie miały efekt ciepłoczuły to wszystko było by jasne.

  2. W wieku 4 lat dostałam prezent – Fortepian dla dzieci. Po roku zauważyłam że gdy jestem sama w domu fortepian sam się włącza, gra melodie, albo gra po 5 – 10 klawiszy. Powiedziałam o tym rodzicom. Postanowili wymieniać baterie i tp. Zabawka w ogóle nie była zepsuta. Postanowiliśmy wynieść fortepian przed dom. Pewnego dnia do dzrwi zapukał sąsiad który spytał czy mógłby wziąć fortepian dla swojej córki. Zgodziliśmy się. 2 tygodnie później sąsiad był okropnie zły i oddał nam fortepian. Mówił coś o opętaniu i o córce która ciężko zachorowała zaraz po dostaniu zabawki. Byliśmy dość zdziwieni. Postanowiliśmy poprostu wrzucić fortepian do śmieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także