TOPOWA DYCHA – dekalog internetu – ZWIASTUN KANAŁU MixFakt

 


⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii …
Like:3775
Wyświetlenia:783962
Czas: 41
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

27 KOMENTARZE

  1. Uprzejmie prosze o WYLACZENIE TEGO WKUR*** AUTOODTWARZANIA PODCZAS WEJSCIA NA KANAL. Pisk znajdujacy sie na poczatku filmiku przy nie wyciszonych glosnikach nie jest przyjemny. Pozdrawiam

  2. Prosze jeszcze troche popracować nad dykcją albo obróbka audio. Bardzo duży postęp zauważam bo poprzednich filmików nie dało sie poprostu oglądać ale daleka droga. Tak też mam problem z wymową ale ja nie robie filmów na yt. To nie hejt tylko pomysł wiec cebula i gimby myk myk pod kamien z pod ktorego wypełgłyscie.

  3. Fakty, to fakty i się z nimi nie dyskutuje. A le ta porażka o opętaniach? Jakie kurwa "fakty", gdzie słychać komentarz:"Podobno"? . Znasz uczucie wstydu? To wstydź się takich rzeczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także