Toy Story 3 – Alternatywne SMUTNE Zakończenie MixFakt

 


Przed Wami alternatywne, niezbyt optymistyczne zakończenie „Toy Story 3”. Dajcie znać, czy chcecie zobaczyć smutne zakończenia innych bajek! Nie zapomnij …
Like:385
Wyświetlenia:10905
Czas: 2:4
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

43 KOMENTARZE

  1. rabo, nie jestem pewna czy zrobiłeś o tym film ale zauważyłam coś ciekawego w filmie dzieciak rządzi. w jednej ze scen gdy bobas rozmawiał przez telefon. telefon te bardzo przypominal mi zabawkowy telefon z toystory w częśći w której akcja dzieje się przedszkolu. pozdrawiam !

  2. 101 dalmatynczyków!!!!!! BŁAGAM!!!!!! Piszę już po raz 4 pod każdym tw filmem alternatywnym zakończeniem !!! BŁAGAM CIĘ! To jest o mojej bibliotekarce ! Pliss chcę to zobaczyć u cb xD ! Lajkujcie aby widział ! Zależy mi na tym… proszę….

  3. Rabo lubiłem twoje materiały jak zaczynałeś ale teraz jedyne co robisz to clickbaitowe guwno pod wyświetlenia sory ale te twoje "Alternatywne zakończenia" to tylko urywek jednej z końcowych scen z filmu ucięty w odpowiednim momencie z podłożoną jedną i tą samą muzyką jak w każdym filmie z tej serii brak jakiegokolwiek wkładu własnego do tych filmików ponad to na twoim kanale nie pojawia się nic innego po za tymi fejkowymi zakończeniami na początku starałem się to jeszcze tolerować ale na tym kanale od tego czasu nie pojawia się nic innego! Więc nie mam tu czego szukać nie widzę sensu żeby go dalej subskrybować i polecam to samo wszystkim osobą które są tak samo niezadowolone z obecnego stanu rzeczy jak ja bo nic nie wskazuje na to żeby co kolwiek w tej materii miało się zmienić 🙁

  4. Nie rozumiem czemu przestałeś wrzucać dobre filmy. Zamiast jakiś ciekawostek, informacji, recenzji czy też teorii, takie zwykłe wycinki scen z bajek. Och przepraszam! Jeszcze dodałeś tę smutną muzykę. Nie widzę sensu robienia czegoś tak banalnego i prostackiego. Nie spodziewałam się, że ten kanał tak upadnie w tak krótkim czasie :/ Ale jeżeli ta twórczość sprawia ci radość i wydaje ci się, że tylko na tyle cię stać… jeśli satysfakcjonuje cię to co robisz i uważasz to za warte uwagi i czasu, nie ma problemu. Rób co chcesz. Do niczego cię nie zmuszam. To tylko rada. To tylko prośba. Mam nadzieję że to przeczytałeś i mnie wysłuchasz. Nara~

  5. Rabo plox nie rób już tych alternatywnych smutnych zakończeń bo jedyne co w tym filmiku się działo to "wycinek z prawie końcówki filmu" w krytycznej scenie a zamiast momentu gdzie ich ratują wow czarny ekran bardzo smutne. I jeszcze do tego ta smutna muzyczka w tle. Meh :/ (Proszę jak coś na mnie nie najeżdżać to tylko moje zdanie)

  6. Proszę, skończ tę serię. Bo to nie jest nic specjalnego. Tylko wycięty fragment filmu i dodana smutna muzyka. Szanuję twoją robotę, ale ta seria jest nudna. Zrób jakiś inny film, np. 55 ciekawostek o jakimś filmie.
    EDIT: Dzięki za lajki. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także