TURCJA – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Turcja to idealnie miejsce do odwiedzenia podczas wakacji. Czy warto odwiedzić to miejsce? Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA …
Like:1946
Wyświetlenia:48183
Czas: 10:2
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Turcja de facto jest krajem demokratycznym od lat 20 XX wieku, ale patrząc na ich historię po jej demokratycznej przemianie możemy zauważyć wiele zamachów i przewrotów władzy przez wojsko, a dzisiejsza władza Erdogana i zmiana systemu na prezydencki powinno niepokoić odwróceniem się Turcji od idei demokratycznych.

  2. Co za bzdura z tymi regułami ubioru. W Turcji nie ma żadnych zasad określających jak kobiety powinny się ubierać. W metropoliach jak Stambuł, Izmir czy Ankara (oraz w zachodniej Turcji) wiele Turczynek nosi mini oraz bluzeczkę na ramiączkach i nikt ich za to nie chłosta. Owszem obszary położone na wschód od Ankary są bardziej konserwatywne jednakże mieszka tam dosyć dużo Arabów i istnieje duże prawdopodobieństwo że ubrane w burki kobiety przechodzące ulicą są Arabkami a nie Turczynkami. Dla samych Turków stanowią one swego rodzaju atrakcję. Tak na marginesie, zasada mówiąca o zakazie noszenia jakiegokolwiek nakrycia wśród kobiet pracujących w urzędach państwowych (wywodząca się z czasów reform Atatürka) w 2013 została złagodzona i obecnie można spotkać kobiety w czadorach pracujące w urzędach.

  3. Istanbuł mam moc i widać tam bogactwo i z przykrością muszę to powiedzieć Wa-wa nie ma szans ! Miasto zadbane , nowoczesne i mega wielkie 180 km długie i 80 km szerokie ilość mieszkańców z tymi nieoficjalnymi dobija 20 mil .

  4. Tam jest taka sama demokracja jak w Polsce czyli możesz zagłosować w wyborach ale wypierdolić rząd czy tam prezydenta to już sie nie da. Naobiecują ci cuda a potem tylko podatek dopierdolą 10% w góre i sobie premie na miesiąc takie że ja tyle to przez 3 lata nie zarobie. JP= Jebać polityków… policje zresztą też !! Psy jebane co to ledwo z dwóją na szynach maturę pozdawali będą mnie pouczać. A jakbyś dał takiemu sudoku do rozwiązania to by pomyślał że to nowe blankiety na mandaty !!

  5. goowno prawda. Po pierwsze, ta demokracja to już się chyba trochę skończyła, a co do targowania… byłem w Turcji kilkukrotnie, w różnych rejonach państwa i o targowaniu w życiu nie było mowy.

  6. Turcy to naród zwyrodnialców ile greków ormian asyryjczyków i innych narodowości pozabijaji dla mnie istnienie turcji to wina brytyjskich interesów oraz krew milionów tych ludzi spoczywa na brytyjczykach i turasach gdyby nie brytole to grecy i ormianie i asyryjczycy by nadal tam mieszkali ale interesy brytyjskie są ważniejsze dla tego gardzę turkami niech ich nawet do uni nie przyjdą jeszcze a brytole już płacą za swoje grzechy niedługo będzie tam kalifat to tylko kwestia lat

  7. 7:00 co za bzdura… Nie istnieją ŻADNE reguły dotyczące ubioru w miejscach publicznych. Oczywiście na prowincji czy bardziej konserwatywnym wschodzie kraju kobieta w mini jest rzadkością, za to w większych miastach czy na zachodzie kraju widok skąpo ubranych dziewczyn jest powszechny.

  8. Nie jesteś profesjonalnym lektorem. Bardzo nieodpowiednie jest twoje emocjonalne podejście do tekstu czytanego… Dlatego lubię twój kanał. Wszystko co poprawne jest nudne. Leci łapka w górę 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także