UKRAINA – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Wszystko co trzeba wiedzieć na temat Ukrainy. Zapraszam. Muzyka: From Russia With Love – Huma-Huma (No Copyright Music)
Like:2769
Wyświetlenia:135790
Czas: 15:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

  1. Kocham Polskę i jestem patriotą, ale nie rozumiem, po co ta fala hejtu na Ukrainę i Ukraińców w komentarzach. Rozumiem, rzeź Wołyńska i te sprawy, nasze historyczne relacje i dzisiejsze rządy też się zbytnio nie lubią, ale każdy kraj ma w sobie dobrych i złych. Mam w klasie kolegę Ukraińca i jest miły oraz sympatyczny. Na koniec dodam, że Ukraina, to nie jest ISIS albo Pakistan lub inny przykład sztucznego państwa. Język ukraiński już od dawna istnieje, a takie miasta jak Kijów mają bogatą historię za sobą. Porównał bym Ukrainę bardziej jako Kurdystan, którzy jednak uzyskał po wiekach niepodległość

  2. Przeczytałem komenty poniżej i co mogę powiedzieć… czemu macie taką nie na wieść do Ukraińców? Czy przez jednego Banderę będziecie sądzić o całym państwie który jest w dwa razy większy od Polski? Jak możecie wspierać Rosję, która aneksowała Krym i ktora prowadzi wojnę na Ukrainie? Powiem tyle, że jesteście jeszcze w wieku kamiennym, jak myślicie tak… Niestety:(

  3. W 1568 R…część ziem dzisiejszej UKRAINY została włączona..do KRÓLESTWA POLSKIEGO ….POLSKA POLITYKA osadnictwa wojskowego…była próba zabezpieczenia Kresów Wschodnich po wojnie polsko ukraińskiej w 1918..1919 r,, poprzez zasiedlanie..przez weteranów wojskowych… na których można było polegać 0K0Ł0 44 % polskich osadników wojskowych osiedliło sie na WOŁYNIU..którzy otrzymali .ZIEMIĘ UKRAIŃCÓW…w 665 koloniach na WOŁYNIU,,,,,prowadzili tam życie ziemianina……dane…BIULETYN Informacyjny AK 20o9 r..

  4. Brawo! I tak dalej i dalej… Więcej o tym Kobyliuchu, bo on jest ucieleśnieniem azjatyckiej mentalności ukraińskiej: sny o potędze siedząc po pas w g…wnie i popijając bimber. Teraz wierzę, że Chazarzy pochodzą z tych terenów (tj. okolic Krymu) bo i dla nich prawdziwa historia się nie liczy – liczy się haggada, czyli opowieść – czyli "pleć pleciugo byle długo!"

  5. Z całym szacunkiem nie mam nic do Ukraińców, ale prawda jest taka, że ich cały naród to zbieranina Polaków i Moskali, Ormian i innych lokalnych grup. Oraz uważam, że granice Ukrainy są błędne, ponieważ są to ggranice Ukraińskiej SRR i nie ma tam samych ukraińców. To tak samo jak my mielibyśmy Miński i pół Białorusi. Nie są jednolici. (Np. Jak my, Niemcy czy Francuzi)

  6. Jestes bardzo rozsadnym mlodym czlowiekiem, Pomimo ,ze nie przepadam za Ukraincami to wierze,ze moze znajdziemy wspolna droge porozumienia. Aha. Kresy, czyli Zachodnia Ukraina musi do Polski wrocic i wtedy sie dogadamy.

  7. Stek bzdur i informacji wziętych z kapelusza. 10 tys. Polaków to mieszka w Kożuchowie. Na Ukrainie wg oficjalnych statystyk ze spisu powszechnego ponad 144 tys., nieoficjalnie grubo ponad milion.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także