Vice City – Tajemnice i Ciekawostki 11 MixFakt

 


Jedenasta część najlepszego przewodnika po Vice City. Nic sie przed tobą nie ukryje. W tym odcinku zobaczymy zatopione wraki auta, pozanmy miejsce gdzie …
Like:614
Wyświetlenia:88700
Czas: 3:20
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

30 KOMENTARZE

  1. Ja już gdzieś widziałem tego woodoo a konkretnie w jakimś garażu w liberty city(też czarnego a nie bordowego) i jeszcze co do tego rekina to mi to bardziej przypomina delfina 😉 fajne ciekawostki.Pytanie: Będą "Tajemnice i ciekawostki GTA V"?

  2. @wilextreme to nie dom widmo tylko znikający budynek i tyle ale vice city ukryło też budynek gdzie można wejść po rozbiciu szyby ale potrzebny jet gravmod mod do gravitacji i jakieś domki gdzie są na morzu vice city

  3. Mam do ciebie pytanie?

    Pamiętasz ten bank z misji "The Job" dla Malibu? Wtedy obrabowałeś go na całkiem niezłą sumkę. Teraz możesz zrobić to samo. Wystarczy, że pojedziesz do tego banku i wejdziesz na górę do pokoju w którym siedział podczas misji prezes baku. Teraz znajdziesz tam dwa pliki banknotów, po $500 kawałków każdy. Małym utrudnieniem jest to, że za wejście na górę dostajesz od razu czwarty stopień poszukiwania.

    Co sie stanie jak wleziesz tam w stroju policjanta?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także