Watch Dogs – RZUT OKA #2 (po ukończeniu) MixFakt

 


RECENZJA:https://youtube.com/watch?v=yskobW5s6Ns&list=PL_IekoaNCTo5ktMOtzl-tl6QfJcMK_JRD&index=3 Ponoć czas leczy rany, chuj to wie ale Watch …
Like:1055
Wyświetlenia:26746
Czas: 5:56
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

43 KOMENTARZE

  1. ty narzekasz na takie maleńkie lagi na ultra a ja na minimalnych ustawieniach i minimalnej rozdzielczości mam od 12fps podczas szybkiej jazdy-19fps podczas stania w miejscu a gra ładuje się 5 min kiedy się załaduje sam świat (podczas zwiedzania) ładuje się 30 min a komp niby taki dobry za 2500zł FC3 25fps więc mogę pozazdrościć kompa 

  2. W Watch Dogs mi się udało shakować kolesia, który rozmawiał z jakąś babką coś o jakimś polskim aktorze czy kimś innym i, że ciężko nauczyć się jej polskiego. Willie może to pokażesz? Ale fajny taki polski akcent.

  3. Ten watch dogs to gówno przeszłem 60% gry chuja włączam ps3 i gre a tu chuj nie zapisało się wgl i jestem na tej wyspie co ma się to kryjówke wię ktoś dlaczego?.Bo misje się automatycznie zapisują z za każdym razem kontynuowania działało tam gdzie wykonałem misje ,a teraz nwm czemu się nie zapisało.Pomoże ktoś?

  4. Nie ustawiłeś jakości tekstur na ultra, a to jest w innej zakładce w menu. Po tych ustawieniach gra byłaby już całkowicie niegrywalna, bo wymaga 3GB RAMu od GPU. A ustawienia wysokie wymagają 2GB RAMu. Jaką masz jakość tekstur włączoną u siebie (masz 1GB RAMu na karcie, dlatego jestem ciekaw) i jaki masz ustawiony Anti-Aliasing.

  5. W jakości grafiki widać większą zmianę jeżeli w menu głównym wejdziesz w opcję jakość wyświetlanego obrazu czy jakoś tak i tam zmienisz tekstury z średnich na wysokie albo ultra pozdrawiam

  6. Na ps4 tez tak szybciutko sie wczytuje a wygląda tak pomiedzy wysokimi a ultra. Dobrze ze zmieniles zdanie do tej gry 🙂 i jak ktos tu pisal starczy wejsc do kryjowki i spac. A optymalizacja na ps4 bardzo dobra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także