WÓDKA – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Sprawdź się czy wiesz już wszystko na temat wódki. Oto przed Tobą pierwsza część na temat wódki. Zapraszam. część trzecia Muzyka Live The Life (Original …
Like:1934
Wyświetlenia:127702
Czas: 9:46
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

40 KOMENTARZE

 1. Co ty pleciesz. W życiu nie robiłeś bimbru i pieprzysz trzy po trzy baranie. Ty buraku wstyd przynosisz Naszej nacji, przestań mówić po Polsku. Taka wtopa.
  Polski to tylko bimber i to po destylacji 2-3 krotnej z dodaniem w ostatniej dodatków smakowych i spuście przez węgiel aktywny.
  Na zdrowie Ćwoki ( bimber nie rafinowany( rafinacja=destylacja))
  1410:)
  Pozdrawiam

 2. Sobieski, Krupnik, Stargardzka to jeden producent
  żubrówka, soplica, apsolwent to CEDC jak dobrze pamiętam
  Pan Tadeusz, wyborowa, Absolut to też jeden producent 🙂

 3. xD ale to głupie … ,, pro100 z mostu pozdrawiam" to tak jakbyś mówił gdzie jesteś i że kogoś pozdrawiasz , dziennikarz na moście xd tak mnie na przemyślenia wzięło nie przejmuj sie .

 4. 2-4 lata temu to było jakoś (cchyba) ,podczas remontu warszawskiej kamienicy w piwnicy natrafiono na 50 letnią wódę , nie zdązyli jej zbadać, bo
  luje wychlały to na miejscu;d

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także