WÓDKA – FAKTY NIE MITY [POCZĄTKI] MixFakt

 


Sprawdź się czy wiesz już wszystko na temat wódki. Oto przed Tobą pierwsza część na temat wódki. Zapraszam. Muzyka: Song: Veorra & The Tech Thieves …
Like:1899
Wyświetlenia:116263
Czas: 10:40
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

21 KOMENTARZE

  1. Wódka kupiona w Polskim sklepie z Polską banderolą wyłożona do zamrażarki po prostu zamarzła w połowie. Nie pierwszy raz mi się to zdarzyło i nie tylko mi. Jest tak źle w Polsce ze nawet na wódce kręcą 40% nawet potrafi zamarznac.

  2. jebać alko,ten syf to tylko przemoc i nienawiść.Konopia jest symbolem spokoju i pokoju,od niej nikt nie umarł i w dodatku ratuje życie a przez alkochol ludzie lądują na ulicy,umierają i są uzależnieni do końca życia przez co rozpadają się rodziny bo facet wkręca sobie po alko że go żona zdradza,byłem takiego czegoś świadkiem.Wole sobie zapalić O.G Kush albo Lemon Hase i być szcześliwym nie agresywnym,miłym zjaranym ziomkiem niż zamoczonym obszczanym zawszonym alkocholikiem który za 15 by zajebał by sie znowu napić

  3. Jest jeszcze polska wódka! Polmos Bielsko-Biała. 100% Polski kapitał. Producent m.in. wódek: Żytnia, Ogiński, Biały Bocian czy Polonia Vodka. A nie jak te wszystkie żubrywki, żołądkowe, czy wyborowe. Te już dawno w obcych łapach! Sam na własne wesele kupiłem Ogińskiego, choć zawsze chciałem Wyborową. Nie dam jednak obcym zarobić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także