WOJCIECH CEJROWSKI – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


JAK DOBRZE ZNASZ WOJCIECHA CEJROWSKIEGO? MOJE SOCIAL MEDIA https://www.facebook.com/PRO100ZMOSTU/
Like:4454
Wyświetlenia:264010
Czas: 15:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

 1. Wielki patriota. Wielki katolik.

  Tylko jest jeden mały problemik. Zrzekł się (dobrowolnie i z własnej inicjatywy) obywatelstwa Polskiego), a zasady katolickie uznaje tylko kiedy mu na rękę. Choćby zasadę miłowania obcego i nie wyśmiewania się z nikogo a nawet w jego programach robił sobie z innych kultur i nacji jaja i ich obrażał bo i tak go nie rozumieją.

 2. Każdy ma swoje dwie . On ma się wybił mówi co czuje i ma odwagę by to to mówić i miał okazję .my prości ludzi tylko myślimy trzeba się urodził takim pajacem ale dobrym słowu tego znaczenia pozdrawiam Wojciecha

 3. Żyd, który w wywiadzie dla radiowej trójki wyparł się tego, że jest Polakiem i stwierdził,że skoro mieszka w USA to jest Amerykaninem co jest typowe dla tego żmijowego plemienia. Prowadzi politykę nienawiści i podziałów, aby dzielić naród. Potrafi zainteresować widza bo ma gadane i jedt charyzmatyczny. Niestety to zakłamany żydek, uprawiający politkę dla "swoich". Andrzej Lepper to czlowiek, który reprezentował interesy zwykłych ludzi, a jak tutaj usłyszeliście ta menda wyrzuciła go z programu bo zagrał nie fair z bankierami czyli braćmi w wierze Cejrowskiego. Przeczytaj ostatnie zdanie jeszcze raz i sam sobie odpowiedz czyje interesy on reprezentuje. Śmierć wrogom ojczyzny!

 4. WOJCIECH CEJROWSKI to człowiek bez zahamowań!
  Brak w nim PATRIOTYZMU !!
  Świnia w chlewie RP, jest lepsza niż CEJROWSKI !
  "WC"- to sama prawda – spuścić tego Wojciecha Cejrowskiego w WC !!!

 5. Zgorzkniały facet, skandalista, demagog, kłamca , człowiek bez empatii. Jeździ po świecie szukać dostatecznie wielkiego miejsca dla swojego ego (chyba nie uda mu się na tej planecie) małostkowa persona o bardzo niskiej tolerancji i jeszcze niższej chęci zrozumienia innych poglądów. Ma więcej energii niż jest wstanie udźwignąć. Cholernie inteligentny a zarazem niesamowicie głupi 🙂 Zalicza kraje jak napalony nastolatek kolejno spotkane dziewczyny. Po jednym dymaniu rości sobie prawda do przekonania, że wie o nich wszystko, nie jest sztuką rzucić ochłapami wiedzy w ludzi którzy mają jej jeszcze mniej by uchodzić za znawcę ;). Po prostu żałosna krzykliwa persona, ludzie lubią takie pierdoły. Trudno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także