WOJSKO POLSKIE (102) FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Najlepsze życzenia dla Wojska Polskiego i dla naszych wspaniałych żołnierzy!!! Sprawdź swoją wiedzę, czy wiesz wszystko na temat naszego wojska.
Like:4525
Wyświetlenia:245757
Czas: 20:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

27 KOMENTARZE

  1. 12:17 Fredro? Zapewne, ale bynajmniej nie Aleksander hrabia Fredro (ten z obrazka), ale Andrzej Maksymilian Fredro, kasztelan lwowski i starosta krośnieński, a także dworzanin, poseł na sejm (także marszałek) i pisarz. Jedno z dzieł jakie napisał miało tytół "O porządku wojennym i o pospolitem ruszeniu małem". tak a propos: Aleksander był jego potomkiem i był z tego dumny.

  2. Najbardziej mnie cieszyć powinna ta informacja o ponad 2 mln sztuk broni palnej. Tylko jest to zbyt piękne by było prawdziwe. Za dużo nieczystych interesów kręciło się wokół tego segmentu broni. Nie wierzę. Moim zdaniem jest broni strzeleckiej góra 300 tyś, a to stanowczo za mało. W przypadku niekonwencjonalnych zagrożeń może zaistnieć potrzeba by w każdym domu była broń palna. Pamiętajmy o Wołyniu!

  3. Dzięki wam Wiem kim jestem <3 🙂 Pozdrawiam Subskrybuje i Lajkuje nie ma, takiego Bicia 😀 POZDROWIENIA I WESOŁYCH ŚWIĄT I OCZYWIŚCIE SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!! Jak Nowy Rok jasny i chłodny – cały roczek pogodny i płodny. ;P

  4. Polskie wojsko jest mięsem armatnim, obsługującym US doktrynę. Wyjść z UE i banku centralnego Rotschildów. PLN związać z własną gospodarką. Zion skłócił Niemcy, Polskę i Rosję już kilka razy, bo współpracująca Narodowościowa Europa osłabia ich hegemonię. To proste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także