WSZYSTKIE KOBIETY TRUMPA MixFakt

 


Ciekawe, że często wystarczy cień podejrzenia, żeby kogoś usunąć ze stanowiska, jednak nie dotyczy to najwyraźniej prezydentów Stanów Zjednoczonych.
Like:424
Wyświetlenia:12308
Czas: 6:51
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

29 KOMENTARZE

  1. I jeszcze jedna sugestia , uwaga bo w świetle współczesnego „”””prawa””””” każdy numerek w małżeństwie może być w razie potrzeby uznany za gwałt . Jak z dupy osłu wyjdzie .

  2. Masz duza odwage nazywac to bydlo "kobietami" . Clitoris business to mysle ze jest poprawna definicja . Kolo szmalcu zawsze kwitnie kurewski interes . A Trump zadarl sobie z najgorszym gownem jakim jest propaganda amerykanska . Za co go bardzo cenie . Kurwy sa do ujezdzania z Kobietami nic wspolnego nie maja . Shit z przekreconym licznikiem gorliwie pracujacy w biznesie filmowym intensywnie ostatnimi czasy ( stajac u progu czterdziestki) " przypomina sobie krzywdy wyrzadzone penisem w czasie podpisywania kontraktow lub ich "przedluzania" . To jest hollywodzki casting . Hollywood nalezy czytac hookerwood . Trampowi ciezko bedzie wyjsc z podniesionyn czolem , no coz zyczyc mu tylko moge dlugich lat "wyciagania" ( I z powrotem ) korzysci z pozycji ktura mu przypadla w udziale a dziwkom wiele lat w zdrowiu Tak aby zadnej niespodzianki natury zdrowotnej nie bylo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także