WYGINĄ ZA TWOJEGO ŻYCIA MixFakt

 


W ciągu Twojego życia te zwierzęta znikną z powierzchni ziemi. Zobacz jakich zwierząt nie zobaczą już twoje dzieci…
Like:797
Wyświetlenia:33483
Czas: 4:48
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

49 KOMENTARZE

 1. Jestem ciekawy kiedy wyginiemy my , bo skoro to człowiek jest na szczycie łańcucha pokarmowego to kto mu może zagrozić ? chyba on sam … tylko nie rozumiem jak można mordować tak żadkie i piękne zwierzęta , wiele razy widziałem mordowanie zwierzęta na żywo , i nie życzę tego widoku ani tego krzyku zwierzat nikomu :'( mówi się że zwierzęta nie mają uczuć , prawda ? więc jak mi wytłumaczycię to że zwierzęta czują śmierć ? bydło rolne ? jak to czują ? nie chcieli byście wiedzieć byka który wie że idzie na mord , bo one to czują , nie wiem jak ale czują to … to nie są tylko zwierzęta … to nasi to nie jest bydło to nasi sąsiedzi , sąsiedzi z którymi dzielimy te piekną planetę , tylko dlaczego je mordujemy tak okrutnie i bezmyślnie ?! pamiętajcie o " Karmie " dobre uczynki są wynagradzania a źle do nas wracają , zapamiętaj cie sobie to .

 2. Twój kanał i filmiki to bomba niezłej wiedzy świetna robota nie potrafię przestać oglądać ! ale minusik za głośno muZyka i Cię zaglusza ja chce wiedzy A nie muzykę . Super robota !!!

 3. gwoli ścisłości – nosacz sundajski nazywany jest nie "duńską małpa", a " holenderską małpą", a mieszkańcy Indonezji nigdy nie zobaczyli "pierwszych duńskich kolonizatorów", tylko mogli ujrzeć "pierwszych holenderskich kolonizatorów". Angielskie słowo "Dutch" oznacza nie "duński", tylko "holenderski"

 4. Nie ma się co oszukiwać, wiele gatunków wyginęło i wiele zapewne wyginie.
  Obecna fauna i flora ziemi to około 10% różnorodności jaka była przed wielkim wymieraniem.
  Miliony gatunków zwierząt i roślin wyginęło i wiele wyginie niebawem.
  Musimy robić co w naszej mocy by uratować choć część z nich.
  Wiele z ginących obecnie gatunków radziło by sobie bez problemów gdyby nie działalność człowieka (zanieczyszczanie wód i gleb, budowanie tam, osiedlanie się na coraz większych terenach, karczowanie lasów pod pola uprawne i mieszkania, wycinanie lasów deszczowych dla drewna, nielegalne polowania i nadmierne odłowy).
  Musimy radykalnie zmienić nasze podejście do natury, bo co raz stracimy, tego nie odzyskamy…

 5. Z góry przepraszam za słownictwo, inaczej sie nie da. Nie mogę kurwa pojąć czemu ci pierdoleni "ludzie" a.k.a. kłusownicy mordują te zwierzaki, "eeee nooooo medyczne eeee właściwości" no dajcie kurwa spokój, jak niby kurwa tygrys ma miec właściwości medyczne??? Sam z chęcią wynająłbym oddział i polował na te dziwki i robił im dokładnie to samo co oni zwierzętom. Już mi lepiej :PSuper kanał, naprawde świetną robotę tu majstereł robisz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także