ZIMA – 101 FAKTÓW PRO100 ZMOSTU MixFakt

 


Zima, pod warunkiem, że jest śnieg – wspaniała pora roku. Zapraszam.
Like:1346
Wyświetlenia:68008
Czas: 21:7
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

22 KOMENTARZE

  1. W ogóle zastanawiasz się czasem nad tymi faktami? Większość nie sprawdzasz i wstawiasz nieprawdziwe informacje. Bałwan miał ponad 3 metry? Ku*wa wyższe jako 8-latek robiłem. Ty chyba celowo przekłamujesz fakty, żeby zaognić dyskusję.

  2. Z tym Fahrenheitem to właśnie ta temperatura to punkt zerowy jego skali
    a 1 stopień Celsjusza to 1.8 stopnia Fahrenheita
    7:10 znajoma temperatura – punkt krzepnięcia rtęci , termometry im się nie popsuły ?
    Jeśli chcemy nakreślić ramy czasowe tej pory roku to jest to okres między przesileniem zimowym a równonocą wiosenną

  3. 68. Jak rekordowo niską? Chyba dla samego Białegostoku. Najniższą temperaturę w Polsce odnotowano 11 stycznia 1940 w Siedlcach, -41,0 st. C. Jest to oficjalny przyjęty rekord, była podobno niższa zanotowana wiele lat wcześniej, ale nie została oficjalnie przyjęta przez niespełnieni standardów jakich się wymagało.

  4. Wiele bzdur w tym filmie. Lubię cię oglądać, ale rekord zimna wynosi ponad 40 stopni i nie padł w Białymstoku. Miliony ton śniegu, które wyliczyłeś są wirtualną liczbą, bo nigdy nie wiemy za jaki obszar i czas go zliczymy. Bokloev nie był pierwszym skaczącym stylem V a Polak Graf, chyba że brać pod uwagę rozgłos międzynarodowy. I kilka innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także